Skip to main content

Kamerový systém – CCTV

Poskytujeme bezpečnostné riešenia so špecializáciou na kamerové systémy pre pokojnejší život a zvyšovanie komfortu bývania.

Sme radi, že ste si k nám našli cestu. V našej spoločnosti sa veľmi vážne zaoberáme otázkami bezpečnosti. Vieme, že kvalita bývania závisí najmä od toho, ako bezpečne sa obyvatelia cítia. Venujeme sa ochrane rodinných domov, bytoviek, firmám, ale aj obciam a mestám.

Kamerové Systémy (CCTV) slúžia na monitorovanie vnútorných či vonkajších priestorov.

Pred ponukou riešenia a jeho realizáciou je nutné spoznať objekt z hľadiska svetelných podmienok snímanej plochy, aby bol záznam v najlepšej kvalite. Na základe týchto skutočností vypracujeme technickú špecifikáciu riešenia a cenovú ponuku pre zákazníka. Realizujeme vysokokvalifikovanú montáž , servis a predaj najmodernejších kamerových systémov CCTV.

Prečo mať kamerový systém?

Výhod je hneď niekoľko. Váš majetok je pod stálym dohľadom nekompromisného bezpečnostného systému. Možnosť monitorovania aj priľahlých ciest a komunikácii, čo poskytuje dobrý prehľad o dianí v okolí. Možnosť sledovať snímaný obraz z ktoréhokoľvek miesta na planéte (s prístupom na internet). Možnosť nastavenia alarmov – kamera vám začne pri neoprávnenom pohybe v zóne zasielať fotografie.

Výhody by sa dali menovať dlho. Podstata je, že dobre navrhnutý kamerový systém zvyšuje komfort bývania, nakoľko chráni svojich majiteľov, poskytuje im dokonalý prehľad o dianí v okolí, upozorňuje na narušenia a nezastaví ho ani výpadok elektrického prúdu, či iné vplyvy. Vravíte si, že cena musí byť privysoká? Nie je. Tie časy sú už preč.

Prečo my?

  • sme špecialisti na kamerové systémy a bezpečnosť
  • sme certifikovaní odborníci so skúsenosťami
  • máme vysoký etický štandard a čistý register trestov
  • sme chytrejší ako páchatelia trestných činov
NAŠI PARTNERI

Navštívte našu predajňu kde Vám predvedieme ponuku CCTV výrobkov aj s možnosťou preskúšania.